||
||
„7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to film twórców innych wielkich kinowych hitów ostatnich lat – „Och, Karol 2”, „Nigdy w życiu”, „Tylko mnie kochaj”, „Nie kłam kochanie”, „Wkręceni”

Film „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” to najlepszy wynik otwarcia 2016 r. – przyciągnął do kin prawie 240 928 osób. widzów. Żaden polski ani zagraniczny film nie cieszył się dotąd takim powodzeniem. Drugie miejsce w zestawieniu najpopularniejszych filmów, jeśli chodzi o liczbę widzów w weekend otwarcia, zajmuje „Zwierzogród” (prawie 231 tys. widzów), a trzecie „Pitbull. Nowe porządki” (211,091 tys. widzów). Ostatni kinowy hit „Planeta singli” w weekend premierowy przyciągnął do kin 202,812 widzów, czyli niemal 40 tysięcy mniej niż „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach”.
Siedem różnych historii, które się ze sobą przeplatają, siedem różnych spojrzeń na mężczyzn, ich relacje i związki, w czasach kiedy coraz trudniej być facetem. Najbardziej pożądani i cenieni aktorzy polskiego kina w zaskakujących kreacjach: Maciej Zakościelny, Zbigniew Zamachowski, Mikołaj Roznerski, Paweł Domagała, Aleksandra Hamkało, Leszek Lichota, Dominika Kluźniak, Piotr Głowacki oraz wspomniana Bachleda-Curuś.
Na podstawie : film.wp.pl