||
||
W dniach 8 i 9 marca zapraszamy wszystkie kobiety – pozytywnie zakręcone melomanki i wielbicielki komedii na wspólne świętowanie Dnia Kobiet z Miejskim Domem Kultury.

8 marca specjalnie dla pań wyświetlimy film 7 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O FACETACH. Ukazanie męskiego świata w krzywym zwierciadle spodoba się każdej kobiecie, która na co dzień boryka się z niedoskonałościami swojej drugiej połówki. Przezabawna komedia o mężczyznach poszukujących prawdziwej miłości i szczęścia to doskonała propozycja nie tylko dla pań. Na film zapraszamy również męską część widowni. Projekcje o godz. 17.00 i 19.00. Cena dla pań – 12 zł, dla panów – 14 zł.

Poza tym 9 marca o godz. 18.00 gwarantujemy każdej przedstawicielce płci pięknej darmowy wstęp na koncert zespołu „Klezmafour”. Energetyczne kompozycje inspirowane kulturą żydowską to nasza muzyczna propozycja, dla której każda z pań może, bez wyrzutów sumienia, porzucić domowe obowiązki. Jest to niepowtarzalna okazja do odprężenia się przy rytmach folkowych brzmień, a przede wszystkim wysłuchania muzyki granej na żywo przez najlepszych instrumentalistów Filharmonii Narodowej. To będzie z pewnością godzina relaksu, którą panie zapamiętają jako jedną z najlepiej spędzonych.

Zachęcamy do odwiedzenia MDK w tych dniach. Wszystkie panie postaramy się pozytywnie zaskoczyć i obdarujemy miłym drobiazgiem.