||
||
Zapraszamy dzieci i młodzież do nowej sekcji MDK – SEKCJI FOTOGRAFICZNEJ
Program zajęć jest budowany tak, by obok poznania podstaw warsztatu fotograficznego (takich jak sprawna obsługa aparatu czy właściwy dobór parametrów decydujących o poprawnym naświetleniu), uwrażliwić uczestników na magię światła czy intrygującą kompozycję.

Fotografując i analizując wybrane klasyczne tematy fotografii uczestnicy kursu nauczą się, jak budować własną wypowiedź artystyczną, bazującą na urodzie i rozmaitości świata, ludzi i przedmiotów. Oczywiście zajęcia odbywać się będą nie tylko w budynku MDK – zaprosimy młodych pasjonatów na plenery, będziemy organizować sesje fotograficzne, a owoce pracy uczestników zajęć zaprezentujemy zapewne nie raz na wystawać.
Koszt udziału w zajęciach to 50 zł/osobę/miesiąc. Pierwsze zajęcia są zajęciami bezpłatnymi, pierwszym spotkaniem z instruktorem, na które zapraszamy dzieci i młodzież (ewentualny podział na więcej grup zależny będzie od ilości zainteresowanych). Na pierwsze zajęcia proszę zabrać swój sprzęt fotograficzny.
Pierwsze zajęcia odbędą się 7 marca w godzinach 17.00-18.30 w salce na I piętrze.

Prowadzący: Cezary Lewandowski
. Mimo, że fotografuje od lat ciągle odkrywa od nowa aparat fotograficzny po to, by ująć obraz, kolor, światło… uchwycić ten właśnie moment, a nie tylko liczyć na szczęśliwy traf przy automatycznym ustawieniu aparatu. Pasjonują go krajobrazy, architektura, portrety. Prace Czarka można obejrzeć klikając na poniższe linki: