||
||
Od poniedziałku zagramy dla Państwa najlepsze produkcje z doborową obsadą. Zapewniamy emocjonujące kino i gwarantujemy moc wrażeń tym, którzy gustują w filmach akcji, dreszczowcach i gatunku fantasy.

O godzinie 15.00 zabierzemy widzów do świata magii. PENTAMERON to wysmakowana uczta dla koneserów sztuki. Piękne, renesansowe obrazy, sytuacje rozbudzające najsubtelniej skrywane namiętności oraz intrygujące historie spisane ze zbioru neapolitańskich XIV-wiecznych baśni autorstwa Giambattisty Basilego, zachwycą sugestywnością przedstawiania surrealistycznych pragnień i mrocznych żądz, kryjących się w każdym z nas. Sentymentalizm i rozwiązania rodem z horroru to mieszanka rozbudzająca wyobraźnie i nie pozwalająca zapomnieć o tym filmie na długo. „Pentameron” kierujemy do nieco starszej młodzieży i dorosłych.
Po pracy warto udać się również na polski thriller Marcina Wrony – DEMON. Film otrzymał trzy nominacji na najbardziej prestiżowych festiwalach w kraju i podbił serca oglądających podczas pokazu filmowego w Toronto. Aura tajemniczości oraz przerażające do szpiku kości zachowanie bohatera, który po odnalezieniu ludzkich szczątek traci pamięć, wywołało wstrząs wśród publiczności, która nie była przygotowana na taki rodzaj filmowych emocji. Nowatorska realizacja i zaskakujące rozwiązania fabularne to niezaprzeczalny atut tego filmu. Do rozważań również dla tych, którzy lubią przemycanie do kinowych produkcji wątków z naszej spornej, narodowej historii.
Na wieczór polecamy film, który jest marką brytyjskiej szkoły filmowej. Nowe przygody Jamesa Bonda to gratka dla prawdziwych fanów tej szpiegowskiej serii, którzy nie wyobrażają sobie kinowych emocji bez zaskakujących zwrotów akcji, pięknych kobiet i mrożących krew w żyłach scen. Walka agenta 007 z czarnym charakterem to nieodłączny elementem tej produkcji. W SPECTRE zobaczymy jak Daniel Craig rozpracowuje tajną organizację terrorystyczną i korzysta z pomocy intrygujących dam, które poza odrobina pikanterii dostarczają również klucza do rozwiązań odwiecznie toczącej się walki między dobrem i złem. W nowej odsłonie bondowskiej historii z pewnością nie zabraknie efektów specjalnych, zapierających dech w piersiach pościgów oraz nawiząń do starej konwencji, za którą zatęsknili już miłośnicy, wspominający pierwsze produkcje z superbohaterem.