||

||Grudzień – miesiąc intensywnych przygotowań do Świat Bożego Narodzenia i do powitania Nowego Roku. Jak co roku chcielibyśmy Państwa wprowadzić w ten radosny czas. Już od 30 listopada w Kinie Kosmos zaprezentujemy długo oczekiwaną polską produkcję LISTY DO M 2, a najmłodszych kinomanów zapraszamy w grudniu na dwie animacje: SAWA oraz DOBRY DINOZAUR (pełen repertuar kina już wkrótce).
A 6 grudnia o godz. 16.00 odbędą się MŁAWSKIE MIKOŁAJKI. Wszystkich mławian – szczególnie najmłodszych- zapraszamy na godzinę 16.00 przed mławski ratusz (wejście vis a vis MDK), gdzie wspólnie spróbujemy przywołać Świętego Mikołaja i zapalona zostanie świąteczna choinka.
Następnie zapraszamy do Sali Kina Kosmos na przedstawienie teatralne CZY TO MIKOŁAJ?
Wszyscy czekają na przyjście Świętego Mikołaja. Pojawia się, owszem postać bardzo do niego podobna, lecz prędko okazuje się, że to jeszcze nie prawdziwy Mikołaj, ale jego pomocnik, który ma wszystko przygotować. Wtedy do akcji wkracza Baba Jaga gotowa popsuć całą zabawę.
Najmłodsi mławianie na pewno pomogą zdemaskować podstępy Baby Jagi i prawdziwy Mikołaj bez problemów będzie mógł przybyć do Mławy na spotkanie z dziećmi.
19 grudnia o godzinie 16.00 w Sali Kina rozpocznie się WIGILIA MIEJSKA. W tym roku zaprezentujemy przedstawienie wigilijne pt. „Polska Kolęda”, zaprosimy do wspólnego śpiewania kolęd z Mławską Orkiestrą Dętą i Zespołem Artystycznym Seniorów CANTARE. Po uroczystości w Kinie, ok. 18.00 zaprosimy naszych gości na poczęstunek wigilijny przygotowany, jak co roku, przez mławskich restauratorów.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO MIEJSKIEGO DOMU KULTURY W MŁAWIE!