||
||
W 2014 r. po raz pierwszy zorganizowaliśmy Galę Mecenatu Kultury, chcąc w ten specjalny sposób podziękować wszystkim firmom, instytucjom i osobom prywatnym za finansowe i rzeczowe wspieranie działań twórczych i artystycznych w naszym mieście.

Dnia 2 grudnia 2015 r. już po raz drugi Miejski Dom Kultury zorganizuje Galę Mecenatu – tym razem z o wiele bogatszym programem i uroczystą oprawą. Ten niezwykły dzień jest okazją, aby podziękować wszystkim Mecenasom, Sponsorom i Partnerom, którzy w mijającym 2015 r. byli razem z nami podczas organizacji tych największych, ale i tych całkiem małych wydarzeń kulturalnych. Nie jest bowiem istotna wielkość wydarzenia, ale gest, osobiste zaangażowanie, obecność i dobra współpraca.

Podczas Gali Mecenatu Kultury wręczone zostaną nagrody Mecenas Kultury 2015.
Mecenasom kultury zostaną wręczone statuetki Mecenasa Kultury 2015 (wykonane w pracowni ceramicznej MDK ) w 3 kategoriach: diamentowej, platynowej i złotej.
Ponadto w programie :

– oprawa z nastrojową muzyką,

– występy artystyczne Adventure Team,

– Paweł Binkiewicz z X Factor,

– Gwiazda wieczoru: Ania Wyszkoni – akustycznie.

Patronat medialny: Telewizja Warszawa

Bilety wstępu na Galę Mecenatu 2015 – do nabycia w kasie Kina Kosmos (cena 1 biletu – 90 zł, w dniu Gali 120 zł). Podczas uroczystości obowiązywać będą stroje wieczorowe.

Serdecznie zapraszamy!