Wszystkich zainteresowanych odkryciem naszego miasta – Mławy, mieszkańców i turystów zachęcamy do odwiedzenia Punktu Informacji Turystycznej, który już od sierpnia będzie otwarty dla chcących poznać historię miasta. Na entuzjastów wycieczek czekają foldery, przewodniki, mapy i broszury informujące o najciekawszych, zabytkowych obiektach i szlakach do uprawiania aktywnej turystyki. W punkcie dostępne będą również pocztówki promujące najpiękniejsze zakątki naszej małej ojczyzny oraz souveniry wykonane m.in. w pracowni ceramicznej Miejskiego Domu Kultury. Jest to dopiero początek działalności promocyjnej, ale czynimy starania, aby poszerzać spektrum działań i zaskakiwać innowacyjnością. Już wkrótce uruchomimy także podstronę internetową Punktu Informacji Turystycznej, która miejmy nadzieję zapełni się nowinkami. Chcemy, aby Mława była atrakcyjnym miejscem na mapie Polski i przyciągała miłośników podróży z całego kraju, dlatego też liczymy na wsparcie ze strony mieszkańców, którzy swoimi pomysłami zainspirują nas do dalszego rozwoju.

Mławianie, stwórzmy nową jakość i pozwólmy by inni zachwycili się pięknem naszego miasta!

Punkt Informacji Turystycznej w Mławie
ul. Stary Rynek 13