Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Wpadaj na występ! STAND-UP COMEDY w Mławie

1 czerwca 2021 🕐 19:00 - 21:30

45zł
Plakat
Już 1 czerwca o godz. 19.00 w Miejskim Domu Kultury w Mławie wystąpią: KUTEK – CHAŁUPKA – MIESZKO. Nie przegap tej okazji!
Po pandemii trójka znakomitych komików rusza w trasę! Czekają Was rzeczy zarówno nowe jak i sprawdzone, dlatego przygotujcie się na potężną dawkę śmiechu!
Paweł Chałupka – Zdobył serca widzów prawdziwymi historiami z życia z czasów pracy w gastronomii, jednak pod maską frustrata skrywa skrzydlatą duszę i pięknie pokręcony umysł. Nie zdziwcie się, jeśli jego występ nagle zacznie wykraczać znacznie poza ramy tradycyjnego stand-upu.
Mieszko Minkiewicz – Mieszko robił w życiu wiele, żeby tylko nie pracować. Głównie wymyślał żarty. Z czasem to stało się pracą. Sam się załatwił. 13 lat na scenie, występy w Polsce i za granicą, miliony wyświetleń na youtubie, a on tylko chciał w grę w spokoju pograć. Mieszko to nie jeden z tych, co biegają po scenie. On w ogóle nie biega. Raczej patrzy z dystansem. Jak dostrzeże coś absurdalnego, to wyśmieje. Siebie też wyśmiewa, w pierwszej kolejności. Ale humor Mieszka to nie tylko beka z codzienności. Znajdziecie i jakiś bardziej zaangażowany tekst przemycony tu i tam. Bo największą ambicją Mieszka jest kogoś poruszyć, samemu jak najmniej się ruszając. O, taki właśnie. Ale poza tym głównie beka.
Michał Kutek – Były adwokat wydalony dyscyplinarnie z palestry przez pasję do komedii. Parafrazując słowa Ryszarda Pejii „Gdyby stand-up był zbrodnią dożywocie by siedział”. Prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Funkcjonujący w oparach delikatnego rozczarowania sobą i światem bardzo krytycznie podchodzi do wszystkiego co go spotyka i otacza. W komedii Michała dostrzeżecie, że on nad każdym tematem, o jakim pisze, się pochyla, zagłębia w niego, żeby żart sięgnął do możliwie jak największej liczby synaps, pobudzając przy tym słuchacza. Jako pierwszy komik w Polsce udostępnił nagranie składające się jedynie z dialogu pomiędzy nim a fanami, pt. „Luźna gaducha”. Na Youtube dostępne są także jego programy, które wypuścił w 2019 roku „Kryzys wieku młodego” i „Nowe rozdanie”.
Źródło: Kupbilecik.pl

W wydarzeniu mogą uczestniczyć maksymalnie 134 osoby. Impreza będzie odbywać się w reżimie sanitarnym. Prosimy widzów o stosowanie się do zasady DDM (dystans, dezynfekcja, maseczka). Bilety na występ wyłącznie w sprzedaży internetowej.

Szczegóły

Data:
1 czerwca 2021
Godzina:
19:00 - 21:30
Koszt:
45zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/58245/M%C5%82awa/Stand-up+No+Limits+prezentuje/?fbclid=IwAR2TcyEBH1Q3YKtxay67v58h47bGB1PYwdCFhSk4xeQSPCXZR7_hBBAWSzQ

Miejsce wydarzenia

sala kina MDK w Mławie
Stary Rynek 13
Mława, mazowieckie 06-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
236543585
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com