Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Spektakl Rubinowe Gody

30 stycznia 🕐 19:00 - 20:30

120zł
plakat
HIT TEATRALNY „RUBINOWE GODY”. To będą niezapomniane, DWIE GODZINY niesamowitej zabawy. Do zobaczenia w Miejski Dom Kultury w Mławie
Bilety czekają  https://kbq.pl/113160
Rezerwacje i zamówienia: 600515329
RUBINOWE GODY
Czy czterdziesta rocznica ślubu małżeństwa z prowincji może stać się mimowolną okazją do udziału w intrydze na szczytach władz? Grażyna i Marian po raz pierwszy w życiu wyjeżdżają razem do luksusowego hotelu, by czterdziestą rocznicę ślubu uczcić inaczej, niż wszystkie poprzednie. I z pewnością wspólny weekend dałoby się jakoś przecierpieć, gdyby nie tajemniczy gość spod łóżka, oraz portier, który zależność pomiędzy państwem z- i spod łóżka definiuje jako erotyczny trójkąt, będący odskocznią od szarej, małżeńskiej codzienności. Czy naszych bohaterów czeka polityczny skandal na szczytach władzy? I kto wyjdzie obronną ręką z sytuacji, która dla wszystkich stron jest niekomfortowa? „Rubinowe gody” to opowieść o tym, jak jeden wieczór może zmienić nasze życie poprzez splot zupełnie niespodziewanych zdarzeń, ale również mądra lekcja: że na miłość i namiętność nigdy nie jest za późno.

Występują wymiennie: DOROTA NOWAKOWSKA / MARIA CIUNELIS ANDRZEJ BEYA-ZABORSKI PAWEŁ FERENS / MARCIN TRZĘSOWSKI / PATRYK CZERNIEJEWSKI SŁAWOMIR DOLINIEC / MACIEJ ZUCHOWICZ Scenariusz i reżyseria: KRZYSZTOF KĘDZIORA Produkcja: KAMILA KĘDZIORA – AGENCJA KREATYWNA Czas trwania: 120 min. (jedna przerwa)

Czytaj więcej na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/113160/mlawa/rubinowe.gody/

Szczegóły

Data:
30 stycznia
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
120zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,
Witryna internetowa:
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/113160/mlawa/rubinowe.gody/

Miejsce wydarzenia

Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
Mława, mazowieckie 06-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
236543585
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com