Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koncert Filharmonii Narodowej online

21 kwietnia 2021 🕐 10:00 - 30 kwietnia 2021 🕐 16:00

Grafika wektorowa, palakt - granatowy z kołowym cieniem w kolorze niebieskim. Na okręgu tancerka w sukience z długimi włosami. Obraz monochromatyczny.
Już wkrótce udostępnimy link do drugiego koncertu przygotowanego przez muzyków Filharmonii Narodowej.
Materiał będzie można obejrzeć na naszej stronie od 21 do 30 kwietnia 2021 r. Zachęcamy do śledzenia aktualności i oglądania naszych nagrań dostępnych na kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCaXnR76RbV0k0_iU_Ps6aUg oraz subskrypcji kanału Miejskiego Domu Kultury w Mławie
Opis koncertu
Sprawdzimy to podczas koncertu poświęconego Fryderykowi Chopinowi z okazji jego dwieście dziesiątych urodzin. Tym razem jednak postaramy się ukazać twórczość genialnego kompozytora w niecodzienny sposób – ilustrując współczesnymi choreografiami utwory, w zamiarze kompozytora nie przeznaczone do tańca, a dzięki temu pokazać naszym słuchaczom, jak muzyka Chopina inspiruje artystów różnych dziedzin sztuki także w naszych czasach. Będziemy słuchać ukochanego instrumentu Chopina – fortepianu, a oprócz pianisty w koncercie udział weźmie także para tancerzy Mamy nadzieję, że zainteresują Was także obrazy opowiadające o dzieciństwie i młodości Fryderyka oraz o jego życiu w Paryżu. Zapraszamy zatem na urodzinowy koncert chopinowski wypełniony muzyką i tańcem w stylu modern jazz.
Źródło: www.filharmonia.pl/edukacja/aktualności
Prosimy o niekopiowanie linku do koncertu w celu rozpowszechniania go innym podmiotom.

Brak dostępu do linku.

Szczegóły

Początek:
21 kwietnia 2021 🕐 10:00
Koniec:
30 kwietnia 2021 🕐 16:00
Kategorie Wydarzenie:
,
Wydarzenie Tagi:

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com