Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Muzyczne wspomnienie – Krzysztof Krawczyk

18 października 2021 🕐 18:00 - 19:30

10PL
Mój przyjacielu

Już niebawem z inicjatywy mławianina Dariusza Marcinkiewicza – wieloletniego współpracownika i gitarzysty zespołu śp. Krzysztofa Krawczyka odbędzie się koncert poświęcony pamięci tego zmarłego artysty. Podczas występu usłyszymy największe przeboje z dyskografii twórcy, wysłuchamy ciekawych anegdot oraz zobaczymy fotografie relacjonujące najpiękniejsze momenty pracy Dariusza Marcinkiewicza z Krzysztofem Krawczykiem. Oprócz mławianina na scenie MDK wystąpią wspaniali wokaliści i instrumentaliści z Big Band Błonie.

Przed nami wieczór pełen emocji i wzruszeń. Każdy, kto zna lub chciałby poznać twórczość Krzysztofa Krawczyka, powinien uczestniczyć w tym wydarzeniu. Obecność członka zespołu Dariusza Marcinkiewicza to wartość dodana tego koncertu, która uczyni go jeszcze bardziej niezwykłym.

Poza tym w grupie muzyków znajdziemy cenionych i świetnych wykonawców. Wokalnie zachwycą nas Patrycja Smoter oraz Waldemar Wiśniewski znany szerszej publiczności z programu The Voice Senior. Na akordeonie i fortepianie zagra Jacek Potol, na perkusji Marcin Orzechowski, na gitarze basowej Piotr Rzempoluch, a na elektrycznej Dariusz Marcinkiewicz. O jakość tego koncertu zadba dźwiękowiec i akustyk – Piotr Michalski.

Koncert jest biletowany. Wejściówki na wydarzenie można kupić online na stronie www.mdkmlawa.com/kino oraz w kasie kina MDK.

Cena biletu 10 zł.

Szczegóły

Data:
18 października 2021
Godzina:
18:00 - 19:30
Koszt:
10PL
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Miejsce wydarzenia

Miejski Dom Kultury
Stary Rynek
Mława, mazowieckie 06-500
+ Google Map
Telefon:
23 654 35 85
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com