Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Międzynarodowy Dzień Teatru

27 marca 2021 🕐 11:00 - 18:00

lalka

W tym roku 🎭Międzynarodowy Dzień Teatru🎭 obchodzimy już po raz 6️⃣0️⃣❗️ Tę wyjątkową rocznicę niestety znów świętujemy w dobie pandemii i obostrzeń, ale od czego są nowoczesne technologie. Grupa #TeatrBluszcz działająca przy Miejskim Domu Kultury w Mławie, która nadal się spotyka, ale w formie online, z tej okazji przygotowała życzenia dla wszystkich wielbicieli teatru, aktorów i osób, które wkładają całe serce w przygotowanie spektakli.
My również dołączamy się do tych ciepłych słów i pozdrowień, ale przede wszystkim dziękujemy członkom zespołu Teatru Bluszcz, który nadal zaskakuje nas pomysłowością i chęcią działania w tym trudnym czasie. Dziękujemy Wam za pracę, zaangażowanie i marzenia, które chcecie realizować. Trzymamy kciuki za premierę sztuki Moliera, którą planujecie wystawić w czerwcu. Mamy nadzieję, że w końcu zobaczymy się w domu kultury i będziemy mogli obejrzeć Wasz występ z mieszkańcami Mławy na sali kina.

Szczegóły

Data:
27 marca 2021
Godzina:
11:00 - 18:00

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com