Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koncert z piosenkami Anny German

13 czerwca 2021 🕐 18:00 - 19:30

Plakat
Koncert z pewnością przeniesie słuchaczy w świat klasycznej piosenki, w nowych, niezwykłych aranżacjach i interpretacji wybitnych artystów, znanych w kraju i za granicą. Gwiazdą wieczoru będzie Joanna Nawrot, znana w w Polsce i na świecie jako jedna z najlepszych interpretatorek twórczości Anny German, która ponadto jest śpiewaczką klasyczną. Wystąpi wraz z zespołem Baltic Quasideon Group w składzie wybitnych, uznanych artystów: Andrzej Wojciechowski – klarnet, Jarosław Stokowski – kontrabas, Paweł Zawada – fortepian, Grzegorz Lewandowski – perkusja.
Wśród przebojów znajdą się między innymi ” Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki”, „Echa lubvi”,” Greckie wino”, „Cyganeria”, Moje miejsce na ziemi”, ” Jedna chwila”, ” Jesteś moją miłością” i wiele, wiele innych.
Ten niezapomniany koncert piosenek Anny German to idealny czas by wybrać się z rodziną, przyjaciółmi lub drugą połową do Parku Miejskiego w Mławie w najbliższą niedzielę 13 czerwca na godz. 18:00.

Szczegóły

Data:
13 czerwca 2021
Godzina:
18:00 - 19:30
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Park Miejski w Mławie
ul. Żeromskiego
Mława, mazowieckie 06-500
+ Google Map

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com