Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koncert Edyty Szewczyk

30 lipca 2023 🕐 18:00 - 19:00

Bezpłatnie
plakat

Niedzielę 30 lipca spędzimy z piosenkami Agnieszki Osieckiej, Andrzeja Zauchy, Ewy Bem, zespołu Bemibek, Krystyny Prońko, Hanny Banaszak, Maryli Rodowicz czy Seweryna Krajewskiego. Znane i lubiane standardy jazzowe zaśpiewa dla mławian Edyta Szewczyk.

Edyta Szewczyk – dziennikarka prasowa, radiowa i telewizyjna. Jest również wykształconą i utytułowaną wokalistką. Przez kilka lat pobierała nauki śpiewu solowego w klasie nieżyjącego już tenora, profesora Zdzisława Skwary. Szybko zorientowała się jednak, że nie spełni marzenia ojca o byciu diwą i rzuciła się w kręgi poezji śpiewanej. Jako wokalistkę ostatecznie ukształtowała ją słynna Bednarska – jedna z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych w Polsce, gdzie jazzowego śpiewania uczyła się u najlepszych. Zwyciężczyni popularnego programu telewizyjnego Szansa na sukces i laureatka wielu konkursów wokalnych.

Artystce będzie towarzyszyć zespół w składzie:
Grzegorz Fiedorowicz – instrumenty klawiszowe
Jarosław Gaś – perkusja
Dariusz Zarzycki – saksofon
Maciej Komar – gitara basowa

Szczegóły

Data:
30 lipca 2023
Godzina:
18:00 - 19:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,
Witryna internetowa:
www.mdkmlawa.com

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Park Miejski w Mławie
ul. Żeromskiego
Mława, mazowieckie 06-500
+ Google Map

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com