Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Joscho Stephan Trio feat. Krzysztof Pełech

18 maja 🕐 19:00 - 20:30

50zł
plakat

Już 18 maja w Miejskim Domu Kultury w Mławie odbędzie się koncert muzyków światowej klasy – Joscho Stephana, Svena Jungbecka i Volkera Kampa. W trakcie tego wydarzenia zaprezentuje się gościnnie również Krzysztof Pełech.

Występy mistrza gitary Joscho Stephana odbywają się na ogół w wielkich salach koncertowych, gdzie istnieje wyraźny podział na artystę i publiczność. Koncert w Miejskim Domu Kultury w Mławie to zatem niepowtarzalna okazja do spotkania z genialnym gitarzystą, który już za życia stał się legendą i cieszy się niebywałą sławą oraz uznaniem środowiska artystycznego i słuchaczy.

Krytycy na łamach prestiżowych pism muzycznych prześcigają się w zachwytach nad jego zniewalającą biegłością techniczną i precyzją gry. Swoją gitarową edukację rozpoczynał od nauki gry na gitarze klasycznej i, jak sam podkreśla w licznych wywiadach, to klasyczna technika jest głównym fundamentem jego dzisiejszych umiejętności.

Joscho Stephan zasłynął interpretacjami znanych klasyków gatunku gypsy swing, ale również nietuzinkowymi wykonaniami utworów z gatunku muzyki latynoskiej, klasycznej czy rockowej.

Koncertował m.in. w Niemczech, we Włoszech, Portugalii, Hiszpanii, na Węgrzech, w Chorwacji, Szwajcaria, Luksemburgu, Estonii, Australii oraz w USA m.in. w Nashville, Chicago, San Francisco, Detroit czy w legendarnym klubie jazzowym Birdland i Lincoln Center w Nowym Jorku.

Teraz wraz ze swoim trio zawita do Mławy. Nie możesz tego przegapić.

Podczas koncertu wystąpią:
Joscho Stephan – gitara solowa
Sven Jungbeck – gitara rytmiczna
Volker Kamp – kontrabas
gościnnie Krzysztof Pełech – gitara klasyczna

Bilety dostępne w kasie kina MDK i online w cenie 50 zł w przedsprzedaży oraz 70 zł w dniu koncertu.

Patroni medialni: Jazz Forum, Jazz Press, Radio 7, Nasz@Mława, Mławianin.pl, Mławskie Pory Roku

Szczegóły

Data:
18 maja
Godzina:
19:00 - 20:30
Koszt:
50zł
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Kino Kosmos
Stary Rynek
Mława, mazowieckie 06-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
236543585
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com