Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Jajobranie – zabawa dla dzieci

24 marca 🕐 13:00 - 15:00

Bezpłatnie
plakat

W Niedzielę Palmową – 24 marca – w parku miejskim w Mławie już po raz drugi odbędzie się wielkie Jajobranie.

Do uczestnictwa zapraszamy wszystkie dzieci. Ich zadaniem będzie zebranie jak największej liczby czekoladowych jajek, które zostaną wcześniej ukryte na terenie parku. Zabawa rozpocznie się o godzinie 13.00. W tym roku przewidujemy specjalną strefę zbierania jajeczek dla najmłodszych dzieci. Pamiętajcie o zabraniu ze sobą koszyczków!

W trakcie wydarzenia rozstrzygniemy międzyszkolny konkurs na gigantyczną pisankę oraz wręczymy nagrody laureatom Konkursu na Najpiękniejszą Ozdobę Wielkanocną pod patronatem Burmistrza Miasta Mława.

Mamy dla Was również coś specjalnego: inaugurację mławskiej ciuchci turystycznej – po raz pierwszy będzie można się nią przejechać po naszym mieście.

To jednak nie wszystko! Będzie można też m.in. sprawdzić się w konkursach zręcznościowych z użyciem jajek, pomalować twarz, zrobić sobie zdjęcie z jedną z żywych maskotek spacerujących po parku, a na koniec włączyć się we wspólne malowanie gigantycznego styropianowego jaja, które, podobnie jak pozostałe pisanki, będzie zdobić park w okresie wielkanocnym.

Organizatorem wydarzenia jest Miejski Dom Kultury. Współorganizatorzy: Urząd Miasta Mława, Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej, Miejska Biblioteka Publiczna, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Hufiec ZHP Mława, Centrum Usług Społecznych oraz Stowarzyszenie Działamy dla Mławy.

Szczegóły

Data:
24 marca
Godzina:
13:00 - 15:00
Koszt:
Bezpłatnie
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
www.mdkmlawa.com

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Park Miejski w Mławie
ul. Żeromskiego
Mława, mazowieckie 06-500
+ Google Map

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com