Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Ferie zimowe z MDK – oferta

31 stycznia 2022 - 10 lutego 2022

Plakat ferie

Już za kilkanaście dni rozpoczną się ferie w województwie mazowieckim. Jeśli masz od 7 do 13 lat i lubisz spędzać czas kreatywnie, czekamy na Ciebie w Miejskim Domu Kultury w Mławie!

W naszej instytucji nie będzie brakować atrakcji dla najmłodszych. Przedstawiamy naszą ofertę już dziś i zachęcamy do wcześniejszych zapisów.

Przygotujcie się na wiele niespodzianek. W programie: gry, zabawy, quizy, warsztaty teatralne, muzyczne, taniec, zajęcia plastyczne i wiele innych rozwijających propozycji. O dobry nastrój i świetną zabawę zadba czterech instruktorów. Chcemy zabrać Was do świata wielkiej sceny, tańca i muzyki. Będziemy tworzyć, pracować w grupach i eksperymentować. Po zakończonych zajęciach możecie skorzystać również z naszej oferty kinowej. Udział w seansie filmowym jest odpłatny.

Cały harmonogram spotkań w grafice powyżej.

Zapisy na zajęcia prowadzimy w recepcji domu kultury od 20 do 28 stycznia 2022 r. (od godz. 8.00)

W związku ze wciąż zmieniającą się sytuacja epidemiczną wprowadzamy limit uczestników. Maksymalna liczba: 25 osób na jeden tydzień.

Zastrzegamy, że w przypadku wprowadzenia nowych i bardziej restrykcyjnych obostrzeń limit osób może zostać zmniejszony lub zajęcia mogą zostać odwołane. 

 

Szczegóły

Początek:
31 stycznia 2022
Koniec:
10 lutego 2022
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
,

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
Mława, mazowieckie 06-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
236543585
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com