Ładowanie Wydarzenia
  • To wydarzenie minęło.

Koncert z okazji Dnia Matki

26 maja 2022 🕐 17:00 - 18:30

Już 26 maja zapraszamy wszystkich mieszkańców Mławy na program artystyczny przygotowany przez uczestników zajęć Miejskiego Domu Kultury w Mławie. Na scenie MDK zaprezentują się grupy taneczne – baletowe, tańca jazzowego i ludowego prowadzone przez instruktorkę Ewę Koźlakiewicz oraz soliści i zespoły wokalne Pani Agnieszki Pietrzak. Wszyscy, którzy przybędą na wydarzenie będą mogli również wysłuchać wiązanki przebojów w wykonaniu Mławskiej Orkiestry Dętej, obejrzeć wystawę biżuterii ceramicznej przygotowanej w naszej pracowni oraz wysłuchać programu Teatru Bluszcz działającego przy MDK w Mławie.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, a w szczególności mamy i rodziny naszych wykonawców. Koncert z okazji Dnia Matki to niepowtarzalnych okazji, aby nas poznać, przyjrzeć się naszej pracy, porozmawiać z instruktorami i zobaczyć efekty ich pracy.

Szczegóły

Data:
26 maja 2022
Godzina:
17:00 - 18:30
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
www.mdkmlawa.com

Organizator

Miejski Dom Kultury w Mławie

Miejsce wydarzenia

Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
Mława, mazowieckie 06-500 Poland
+ Google Map
Telefon:
236543585
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia

Oferta zajęciowa

Z nami rozwiniesz swoje zainteresowania i odnajdziesz nowe hobby. Zainwestuj w swój rozwój. Bądź w bliskiej relacji ze sztuką. Czas by obudzić uśpionego artystę.

06-500 Mława
ul. Stary Rynek 13
sekretariat@mdkmlawa.com