poniedziałek, 20 maj 2019 09:47

Jarmark Wojciechowy - karta zgłoszenia i regulamin

Napisała
Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i rzemieślników z całego kraju do skorzystania z możliwości zaprezentowania swoich dzieł i wyrobów na JARMARKU WOJCIECHOWYM i MŁAWSKICH TARGACH PRZEMYSŁOWYCH.
 

Już 13 lipca 2019 r. ulice 3 Maja i Chrobrego, po raz kolejny zapełnią się kramami, na których rękodzielnicy pokażą oryginalne, niespotykane przedmioty, a przemysłowcy przyciągną mieszkańców ciekawymi ofertami. Jest to doskonała okazja do pochwalenia się swoimi produktami, nawiązania znajomości, a dla miejscowych jeden z nielicznych w roku momentów, kiedy mogą porozmawiać z malarzami, antykwariuszami, rzemieślnikami oraz zakosztować pysznych wypieków przygotowanych według domowej receptury. Wierzymy, że tylko dzięki Państwa zaangażowaniu Mława w tym dniu zamieni się w miejsce spotkań ludzi pełnych pasji, entuzjastów sztuki, również tej kulinarnej, poszukiwaczy skarbów i kronikarzy naszej miejscowej tradycji. Do wystawienia swoich stoisk zachęcamy bywalców z regionu, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać specyfiki i atmosfery jarmarku. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub e-mailowo. 

Termin przyjmowania zgłoszeń mija 7 lipca 2019 r. 

Dane kontaktowe
Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13 
06-500 Mława 
tel. 23 654-35-85
e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytany 1014 razy

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem