plakat
Już 12 czerwca premiera spektaklu dziecięco-młodzieżowej grupy teatralnej Dream Tea. Wszystkie dzieci w wieku szkolnym zapraszamy do zaczarowanego świata Koraliny.
Z pewnością jednym jest znana książka, a drugim filmowa adaptacja „Koraliny”, ale czy ktoś widział jej teatralną wersję? Historia jedenastoletniej dziewczynki, która po przeprowadzce do nowego domu odkrywa jego tajemnice, cudowności i mroki potrafi być frapująca również dla dorosłych, którzy uwielbiają świat fantasy i nieoczywiste zakończenia, dlatego zachęcamy, aby przyjść na przedstawienie rodzinnie i poczuć magię dużej sceny.
Wraz z grupą teatralną prowadzoną przez instruktorkę Hannę Matecką-Wieczorek dzieci będą odkrywać zakamarki zaczarowanego domu, poznają kota przewodnika i rodzinę głównej bohaterki. Historia przeniesiona na deski teatralne w dużym stopniu nawiązuje do filmu animowanego „Koralina i tajemnicze drzwi”, który miał swoją premierę w 2009 r., ale ma też wiele z klimatu takich utworów, jak „Alicja w Krainie Czarów” czy „Karolcia”.
Nie można tego przegapić.
Zapraszamy do domu kultury 12 czerwca na godz. 15.00.
Czas trwania 45 min.
Wstęp wolny