Coraz bliżej do DNI MŁAWY 2024, które w tym roku rozpoczną się 13 lipca. Nieodłączną imprezą towarzyszącą im od lat jest Jarmark Wojciechowy. W tym roku również podtrzymamy tradycję, ale zmienimy lokalizację wydarzenia. Jarmark odbędzie się na ul. Kopernika i terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Potrwa kilka godzin dłużej niż zazwyczaj.

Jarmark Wojciechowy odbędzie się w sobotę 13 lipca w godz. 10.00-21.00 na ul. Kopernika i terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Wystawców zainteresowanych sprzedażą rękodzieła, swojskiej żywności, artystycznych prac i promowaniem swoich firm zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym dołączonym do artykułu. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 5 lipca 2024 r.

Udział w mławskim jarmarku to doskonała okazja do pochwalenia się swoimi produktami, nawiązania znajomości, a dla miejscowych jeden z nielicznych w roku momentów, kiedy mogą porozmawiać z malarzami, antykwariuszami, rzemieślnikami oraz zakosztować pysznych wypieków przygotowanych według domowych receptur. Wierzymy, że tylko dzięki Państwa zaangażowaniu Mława w tym dniu zamieni się w miejsce spotkań ludzi pełnych pasji, entuzjastów sztuki, poszukiwaczy skarbów i kronikarzy naszej miejscowej tradycji. Do wystawienia swoich stoisk zachęcamy bywalców z regionu, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać specyfiki i atmosfery jarmarku. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub e-mailowo.

Dane kontaktowe
Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
06-500 Mława
tel. (23) 654-35-85
e-mail: sekretariat@mdkmlawa.com
Osoba prowadząca sprawę – Dominika Lipińska

Załączniki

Plik Wielkość pliku Pobrania
Zgłoszenie-Jarmark-Wojciechowy-2024 466 KB 366
Regulamin Jarmark Wojciechowy 2024 274 KB 229