zdjęcie
Nadal pozostajemy pod ogromnym urokiem artystów, którzy wczoraj w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie wystąpili dla mławianek z okazji Dnia Kobiet. Choć koncert był głównie dedykowany paniom, na sali nie zabrakło również mężczyzn.
We wczorajszym wydarzeniu wzięło udział blisko 900 osób.
Publiczność bawiła się przy znanych ariach operetkowych, muzyce dwudziestolecia międzywojennego, musicalowych hitach, jazzowych standardach oraz przebojach Macieja Miecznikowskiego z zespołu Leszcze. W repertuarze pojawiły się kompozycje Astora Piazzolli czy piosenki Jana Kiepury, Andrzeja Rosiewcza, Andrzeja Zauchy, a nawet utwory Elli Fitzgerald jak „Summertime”.
Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli z nami podczas koncertu, a w szczególności wokalistom i instrumentalistom, którzy opracowali program artystycznym i zachwycili nas jego wykonaniem: Katarzynie Laskowskiej, Joannie Stefańskiej-Matraszek, pochodzącemu z Mławy Robertowi Szpręglowi, Maciejowi Miecznikowskiemu, który tego dnia zapowiadał również swoich kolegów i koleżanki oraz zespołowi muzycznemu w składzie Paweł Zawada na fortepianie, Joachim Łuczak na skrzypcach, Przemysław Skałuba na klarnecie i saksofonach, Łukasz Łapiński na perkusji oraz Jarosław Stokowski na kontrabasie.
To był wspaniały czas, pełen doskonałej muzyki i niezapomnianych emocji. Dziękujemy w imieniu wszystkich widzów.
Fotorelację z wczorajszego koncertu dla MDK przygotował Fotograf – Robert Bierwiaczonek.