plakat

Zapraszamy serdecznie na niezapomniany wieczór pełen dźwięków i emocji! Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy dla Was wyjątkowy koncert Święto Dźwięku: Melodia Kobiecości.

W sobotę 9 marca w I LO im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie wystąpią wybitni soliści — Katarzyna Laskowska, Joanna Stefańska-Matraszek, Maciej Miecznikowski oraz Robert Szpręgiel, którzy zaskoczą Was swoimi wokalnymi umiejętnościami i interpretacjami znanych utworów.

W towarzystwie utalentowanego zespołu instrumentalnego, w którego skład wchodzą Paweł Zawada na fortepianie, Joachim Łuczak na skrzypcach, Przemysław Skałuba na klarnecie i saksofonach, Łukasz Łapiński na perkusji oraz Jarosław Stokowski na kontrabasie, przeniesiemy się w świat czarującej muzyki opartej na magicznej symbiozie głosów i instrumentów.

Repertuar koncertu obejmie szeroki zakres utworów, począwszy od klasyki i musicalu takiej jak „Koty” czy „West Side Story” aż po polskie piosenki, które z pewnością każdy z Was pokocha. Będziecie mieli okazję usłyszeć takie przeboje jak: „Baby, ach te baby”, „Najwięcej witaminy”, „Bądź moim natchnieniem” czy „Brunetki, blondynki”.

Imprezę poprowadzi Maciej Miecznikowski, którego charyzma, humor i profesjonalizm sprawią, że każdy z uczestników poczuje się wyjątkowo.

Dołączcie do naszej muzycznej podróży przez różne gatunki i style, które złączą siły z magią kobiecości. Niech ta noc będzie hołdem dla kobiecego piękna, talentu i niepowtarzalności.

Start o godz. 17.00. Wstęp wolny.