To był wspaniały wieczór pełen muzyki, śpiewu i tańca. W sobotę 6 stycznia w I Liceum Ogólnokształcącym w Mławie odbył się Koncert Noworoczny.  Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się przywitać rok 2024 razem z nami – mieszkańcom Mławy, zaproszonym gościom, a przede wszystkim Reprezentacyjnemu Zespołowi Artystycznemu Wojska Polskiego, który zachwycił doskonałymi wykonaniami kolęd, pastorałek, arii operetkowych i przebojów musicalowych. Na pewno zapamiętamy ten koncert na długo i będziemy wspominać go z uśmiechem na ustach.
Gratulujemy wykonawcom, a mieszkańców zapraszamy na kolejne wydarzenia, których w naszym mieście nie brakuje. Już przygotowujemy się do kolejnych imprez.
8 stycznia stand-up, a w najbliższym czasie dwa koncerty, w tym jeden z muzyką rockową. Zapraszamy do śledzenia aktualności na naszej stronie internetowej, Instagramie i Facebooku. W końcu, robimy to z myślą o Was i dla Was. Jesteśmy wdzięczni, że przybyliście tak licznie na Koncert Noworoczny. To bardzo motywujące, gdy widzi się salę zapełnioną do ostatniego miejsca.
Dziękujemy.
Foto. Robert Bierwiaczonek