plakat
Pracowite przedpołudnie, mnóstwo nagrań do przesłuchania i w końcu to mamy. Wybraliśmy najlepsze rockowe bandy, które zachwyciły nas swoimi kompozycjami. Ekspresyjne wokale, świetne gitarowe riffy, moc i rockowa energia pojawią się wraz z nimi na mławskim festiwalu. Już nie możemy się doczekać ich prezentacji.
W tym roku w pierwszym etapie konkursu wzięło udział 16 zespołów. Zgłoszenie napływały z całej Polski. Dzisiejsze obrady jury, które prowadzili Dariusz Skowroński i Jarosław Stokowski pozwoliły na wyłonienie siedmiu najlepszych kapel.
Już oficjalnie możemy ogłosić, że na XIX Ogólnopolskim Festiwalu Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA wystąpią:
AYAHUASCA – Kielce
DAMNED SOULS – Płock
KOP – Ciechanów
OSYDA – Suwałki
TABULA RASA – Warszawa
TOMIGAN – Toruń
TRACKSTONE – Tarnowskie Góry
Gratulujemy finalistom i dziękujemy wszystkim zespołom, które nadesłały zgłoszenia. Jesteśmy pod wrażeniem Waszego muzycznego talentu i dziękujemy, że mieliśmy szanse wysłuchać Waszych autorskich kawałków.
Zespoły zakwalifikowane do Przeglądu Zespołów Muzycznych usłyszymy już 2 grudnia w sali kina Kosmos w Mławie. Start festiwalu o godz. 13.00. Ogłoszenie wyników o godz. 20.00.
Na zakończanie Festiwalu zaplanowaliśmy koncert Damian Ukeje z zespołem. Bilety na występ muzyka do nabycia w kasie kina Kosmos oraz online https://biletyna.pl/koncert/ROCKOWANIA-2023#bilety
Nie może Was zabraknąć. Zapraszamy Was na najlepszy festiwal rockowy w regionie. Będzie ogień.
Zadanie Ogólnopolski Festiwal Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA współfinansowano ze środków Miasta Mława w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława na rok 2023.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba, gitara i tekst