zdjęcie sala kinowa

Kino Kosmos w nowym wydaniu daje niesamowite możliwości realizatorom dźwięku, oświetleniowcom i kinooperatorom. Podczas otwarcia, które odbędzie się 21 października będzie można zobaczyć dużą część tego, czym dysponuje obiekt. Udział w wydarzeniach takich jak pokazy iluzji czy seanse filmowe będzie do tego doskonałą okazją.

W sali kinowej o godz. 10.00, 12.00, 14.00 i 16.00 odbędą się bezpłatne familijne pokazy iluzji!

Zapraszamy na spektakle PRAWDZIWEJ MAGII Pawła Kwietnia
Spektakl PRAWDZIWEJ MAGII to wciągająca podróż do świata iluzji. Paweł Kwiecień przygotuje wspaniałe widowisko, w którym będą mogły uczestniczyć zarówno dzieci, jak i dorośli. Niezapomniane emocje i fascynujące przeżycia gwarantowane.
Podczas tego magicznego show dzieci będą świadkami niesamowitych sztuczek, tajemniczych zagadek i niezwykłych transformacji. Wszystko to razem stworzy klimat jak z bajek Disney’a. Dzieci otrzymają fascynującą mieszankę rozrywki, humoru i magii w awangardowym wydaniu. Czas trwania spektaklu 70 minut.
Wstęp wolny. Wejściówki na pokazy do odbioru w kasie kina od 11.10.2023.

Tego samego dnia (21.10.2023) zapraszamy kinomanów na dwa seanse filmowe. Na ekranie zostaną wyświetlone produkcje Święto ognia i Teściowie 2. Informacje o godzinach projekcji poniżej w październikowym terminarzu kina Kosmos.

Następnego dnia (22.10.2023) odbędą się aż cztery seanse filmowe!
W repertuarze kultowy Psi patrol: wielki film oraz Teściowie 2. Projekcje filmów dla dzieci o godz. 12.00 i 14.00, a dla dorosłych o godz. 17.00 i o godz. 19.00.

Bilety w sprzedaży https://mdkmlawa.com/kino/

terminarz kinowy

 

plakat otwarcie