plakat

Od 4 lipca w Mławie samorządowe jednostki kultury, sportu i pomocy społecznej wkraczają do parku miejskiego z ofertą zajęć wakacyjnych dla dzieci. Gry, animacje, warsztaty dla mławian w wieku 6-14 lat będą odbywać się w lipcu i w sierpniu we wtorki w godz. 10.00-13.00. W czwartki w godzinach 11.00-13.00 Miejski Dom Kultury poprowadzi również zajęcia na terenie parku przy tężniach znajdującego się w obszarze dzielnicy Mława Wólka.

Udział w zajęciach jest dobrowolny, bezpłatny i nie wymaga wcześniejszych zapisów. Zajęcia będą prowadzone w tym samym czasie przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Mławie, Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej, Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej, Miejski Dom Kultury i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mławie. Będzie można wybierać spośród wielu propozycji i różnych form aktywności.

Zajęcia w plenerze wiążą się z ryzykiem, dlatego zastrzegamy, że w przypadku złych warunków atmosferycznych i padającego deszczu zajęcia zostaną odwołane.

Po aktywności na świeżym powietrzu zalecany jest również relaks, dlatego namawiamy, aby na wakacyjne spotkania zabrać ze sobą koc i napoje chłodzące.