plakat

Zgodnie z tradycją Dzień Matki w domu kultury będziemy obchodzić wyjątkowo, choć ze względu na brak sali widowiskowo-kinowej bardziej kameralnie niż dotychczas. Dzieci uczęszczające na zajęcia do MDK przygotują dla swoich rodziców małe niespodzianki.

WYSTAWA „ŚWIAT OCZAMI DZIECKA”
26 maja br. Galeria Foyer Miejskiego Domu Kultury w Mławie zapełni się kolorowymi pracami dzieci i młodzieży z sekcji malarstwa instruktorki Joanny Rodowicz. Zaprezentowanych zostanie ok. 40 prac wykonanych różnymi technikami. Będzie je można oglądać jeszcze przez dwa tygodnie — do 12 czerwca. Zapraszamy do instytucji wszystkich zainteresowanych, a przede wszystkim rodziców autorów prac, ich przyjaciół i bliskich. Wystawę będzie można oglądać już od godz. 8.00.

KOLOROWA WITRYNA
Tego dnia nie tylko nasza galeria będzie mienić się feerią barw. Witrynę MDK ozdobią prace dzieci uczęszczających na zajęcia plastyczne do instruktorki Hanny Mateckiej-Wieczorek.

O MAMIE Z HUMOREM
Ponadto na facebookowym fanpage’u Miejski Dom Kultury w Mławie będzie można wysłuchać zabawnych wypowiedzi najmłodszych uczestników naszych zajęć oraz instruktorki Ewy Koźlakiewicz, o tym, kim jest mama. Koniecznie zajrzyjcie na nasze media społecznościowe. Będziemy relacjonować na bieżąco najciekawsze momenty z wydarzeń.

PRAPREMIERA SPEKTAKLU GRUPY TEATRALNEJ MDK
O godz. 15.30 zaplanowaliśmy prapremierę sztuki Wyimki z Alicji po drugiej stronie lustra, która jest swobodną adaptacją powieści Lewisa Carrolla. Spektakl został przygotowany przez dziecięco-młodzieżową grupę teatralną i odbędzie się z użyciem minimalistycznych środków wyrazu. Premierę sztuki z pełną scenografią i kostiumami przewidujemy na jesieni.

Wszystkich, którzy chcieliby spędzić z nami Dzień Matki, zachęcamy do odwiedzenia instytucji w najbliższy piątek. Mamom życzymy dużo energii, uśmiechu spełnienia marzeń i wielu okazji do radości. Niech tegoroczny Dzień Matki będzie pełen wzruszeń i niezapomnianych momentów.