Udział w zajęciach Uniwersytetu Trzeciego Wieku to doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu i poszerzenie swojej wiedzy. Drogi Seniorze, zadbaj o swoje ciało i umysł! Emerytura to doskonały czas na naukę, spełnianie swoich marzeń, rozwijanie zainteresowań oraz pretekst do wyjścia z domu i nawiązania nowych znajomości. Chcemy Ci w tym pomóc. Zapoznaj się z naszymi propozycjami znajdującymi się poniżej i dołącz do grona słuchaczy.

Nasza oferta na I semestrze 2022/2023 jest bardzo różnorodna. Można w niej znaleźć zarówno wykłady z literatury i historii, lektoraty języka angielskiego, czyli doskonały pakiet propozycji dla typowego humanisty, ale również zajęcia gimnastyczne i pływanie, które z pewnością zainteresują osoby uwielbiające aktywność. Panie i Panów, którzy chcą rozwijać się artystycznie, zapraszamy na zajęcia taneczne, fotograficzne i teatralne. W piątek po południu można również wpaść na partyjkę brydża.

Zajęcia w ramach UTW odbywają się w kilku lokalizacjach: wykłady i lektoraty, zajęcia fotograficzne, taneczne, teatralne i brydż – Miejski Dom Kultury w Mławie, pływanie – basen Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mławie, zajęcia gimnastyczne – Zespół Placówek Oświatowych nr 3 w Mławie.

Zapisy na I semestr 2022/2023 potrwają do 30 września 2022 r. i będą prowadzone w siedzibie Miejskiego Domu Kultury w Mławie, ul. Stary Rynek 13 w godz. 8.30-16.00.

W poniedziałek 3 października rozpoczynamy rok akademicki. Plan w załączniku.

Pierwszy wykład z literatury 12.10.2022 r.

Opłaty:

  • Wpisowe – 70 zł/semestr (W tej cenie mogą Państwo uczestniczyć w wykładach z historii i literatury, lektoratach języka angielskiego, zajęciach teatralnych oraz gimnastycznych.).
  • Dodatkowo płatne:
    zajęcia taneczne „Z tańcem przez życie” (latino solo, bachiata) – 30 zł/semestr
    zajęcia fotograficzne – 30 zł/semestr
    Pływanie – 60 zł/ semestr

 

Załączniki

Plik Wielkość pliku Pobrania
UTW plan zajęć aktualny 595 KB 143