MIEJSKI DZIEŃ DZIECKA fotorelacja

Wczorajszych uczestników obchodów Dnia Dziecka w Mławie z pewnością można liczyć w tysiącach. Taką frekwencję chcielibyśmy mieć na każdej imprezie i mamy nadzieję, że kolejny rekord pobijemy w Dni Mławy, które już w przyszłym miesiącu.
Jesteśmy pewni, że to ilość i różnorodność atrakcji spodobała się dzieciom najbardziej. Były również takie stoiska, przy których dorośli spędzili kilka minut z zaciekawieniem. Nie ulega wątpliwości, że tego dnia wyobraźnia małych mławian została skutecznie rozbudzona. Warsztaty artystyczne, gry, zabawy, konkursy i konkurencje sportowe, to tylko niektóre z form aktywności, które cieszyły się szczególnym zainteresowaniem. Pokazy i występy na scenie przyciągnęły mnóstwo widzów, a dzięki pracy ponad 300 osób park zamienił się w prawdziwe centrum zabawy i rozrywki.
Sukces wydarzenia nie byłby możliwy bez udziału osób, które włączyły się w przygotowania. Dziękujemy przedstawicielom wszystkich samorządowych jednostek kultury i sportu, służb mundurowych, stowarzyszeń, fundacji, firm, nauczycielom, uczniom, instruktorom, harcerzom, a przede wszystkim mieszkańcom, którzy zechcieli skorzystać z oferty przygotowanej dla najmłodszych. Bez Was organizacja nie byłaby możliwa.
Dziękujemy za pomysłowość i zaangażowanie wszystkim zespołom, solistom, grupom sportowym, tanecznym, teatralnym, wokalistom występującym na scenie oraz osobom, które zajmowały się animacją w kącikach tematycznych. Doceniamy waszą kreatywność, entuzjazm i chęć współpracy, a przede wszystkim efekt finalny, który cieszył oko i przysporzył wiele radości przebywającym w tym czasie na terenie miejskiego parku.