Mikołajki Miejskie

6 grudnia 2021 r.
Wczoraj Mławę odwiedził św. Mikołaj. Miał białą brodę, okulary, ale przede wszystkich mnóstwo słodkich prezentów dla dzieci. Czy rozdał wszystkie? Oczywiście, bo w Mławie wszystkie dzieci są grzeczne. Po świętowaniu swoich imienin powiedział nam, że był bardzo zadowolony ze spotkania. Nigdzie nie widział tylu rozpromienionych twarzy, szczerych uśmiechów i serdeczności, i właśnie dlatego powróci do nas za rok.

Był pełen wdzięczności dla Pana burmistrza za miłe przywitanie, cieszył się z hojności naszego sponsora LG Electronics, i nie dowierzał, że w Mławie jest aż tyle uzdolnionych plastycznie dzieci. Zdradził nam, że wrzucone do skrzynki listy przeczyta bardzo dokładnie i postara się spełnić wszystkie prezentowe marzenia małych mławian. Nich żyje Mikołaj! Mamy nadzieję, że przypomni sobie o nas również w wigilijną noc.

Od wielu lat sponsorem Mikołajek Miejskich jest firma LG Electronics Sp. z o.o. Dziękujemy całemu Zarządowi firmy za wkład w rozwój naszego miasta i jego mieszkańców oraz dofinansowanie tej inicjatywy, która każdego roku cieszy się coraz wiekszym zainteresowaniem najmłodszych mławian.

Fotorelacja na FB https://www.facebook.com/mdkmlawa/photos/pcb.5432796520070460/5432786876738091/