Oferta zajęciowa

Od poniedziałku 13 września 2021 r. rozpoczynamy zapisy na zajęcia artystyczne Miejskiego Domu Kultury i Uniwersytetu Trzeciego Wieku. W każdej z grup będzie obowiązywał limit miejsc, dlatego o przynależności do grupy decyduje kolejność zapisów. Jeżeli w październiku br. nie zostaną wprowadzone dodatkowe ograniczenia w funkcjonowaniu instytucji kultury rok artystyczny 2021/2022 rozpocznie się 4 października 2021 r. zgodnie z planem zajęć.

W tym sezonie można zapisywać się na zajęcia indywidualne oraz grupowe. W przypadku tych pierwszych, po dokonaniu zapisu, uczestnik lub jego opiekun prawny bezpośrednio z instruktorem ustala terminy i godziny zajęć. Na zajęciach będzie obowiązywał reżim sanitarny.

Zapisy na zajęcia znajdujące się w rozpisce pod linkiem https://mdkmlawa.com/oferta/  prowadzimy w recepcji Miejskiego Domu Kultury w Mławie do 30 września 2021 r.

Ze względu na panującą epidemię i obowiązujące obostrzenia od października wprowadzimy również procedurę postępowania dla osób przebywających w budynku MDK. Dokument będzie zawierał istotne informacje o bezpieczeństwie dla instruktorów, uczestników warsztatów oraz osób przyprowadzających dzieci na zajęcia.

Zastrzegamy, że mamy prawo do natychmiastowego odwołania zajęć w przypadku stwierdzenia dużej zachorowalności na terenie powiatu mławskiego i zwiększonego ryzyka epidemicznego oraz informacji o wystąpieniu zachorowania na Covid-19 w grupie zajęciowej