Plakat
Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców i rzemieślników z całego kraju do skorzystania z możliwości zaprezentowania swoich dzieł i wyrobów na JARMARKU WOJCIECHOWYM i MŁAWSKICH TARGACH PRZEMYSŁOWYCH.
✅JARMARK odbędzie się 📆10 lipca br., w ⏰godz. 9.00-19.00 w centrum Mławy
Formularz zgłoszeniowy w załączniku pod artykułem.
Już 10 lipca 2021 r. ulice 3 Maja i Chrobrego oraz Stary Rynek po raz kolejny zapełnią się kramami, na których rękodzielnicy pokażą oryginalne, niespotykane przedmioty,
a przemysłowcy przyciągną mieszkańców ciekawymi ofertami. Jest to doskonała okazja do pochwalenia się swoimi produktami, nawiązania znajomości, a dla miejscowych jeden z nielicznych w roku momentów, kiedy mogą porozmawiać z malarzami, antykwariuszami, rzemieślnikami oraz zakosztować pysznych wypieków przygotowanych według domowej receptury. Wierzymy, że tylko dzięki Państwa zaangażowaniu Mława w tym dniu zamieni się w miejsce spotkań ludzi pełnych pasji, entuzjastów sztuki, również tej kulinarnej, poszukiwaczy skarbów i kronikarzy naszej miejscowej tradycji. Do wystawienia swoich stoisk zachęcamy bywalców z regionu, ale również tych, którzy nie mieli jeszcze okazji poznać specyfiki i atmosfery jarmarku. Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie lub e-mailowo.
 
Termin przyjmowania zgłoszeń mija 2 lipca 2021 r.
Dane kontaktowe
Miejski Dom Kultury w Mławie
Stary Rynek 13
06-500 Mława
tel. (23) 654-35-85
e-mail:e.krzykowska@mdkmlawa.com

Załączniki

Plik Wielkość pliku Pobrania
Zgłoszenie Jarmark Wojciechowy 2021 78 KB 658
Regulamin Jarmarku Wojciechowego 2021 184 KB 556