Grafika wektorowa, palakt - granatowy z kołowym cieniem w kolorze niebieskim. Na okręgu tancerka w sukience z długimi włosami. Obraz monochromatyczny.
Już wkrótce udostępnimy link do drugiego koncertu przygotowanego przez muzyków Filharmonii Narodowej.
Materiał będzie można obejrzeć na stronie https://mdkmlawa.com/
od 21 do 30 kwietnia 2021 r. Zachęcamy do śledzenia aktualności i oglądania naszych nagrań dostępnych na kanale YouTube https://www.youtube.com/channel/UCaXnR76RbV0k0_iU_Ps6aUg oraz subskrypcji kanału Miejskiego Domu Kultury w Mławie
Opis koncertu
Sprawdzimy to podczas koncertu poświęconego Fryderykowi Chopinowi z okazji jego dwieście dziesiątych urodzin. Tym razem jednak postaramy się ukazać twórczość genialnego kompozytora w niecodzienny sposób – ilustrując współczesnymi choreografiami utwory, w zamiarze kompozytora nie przeznaczone do tańca, a dzięki temu pokazać naszym słuchaczom, jak muzyka Chopina inspiruje artystów różnych dziedzin sztuki także w naszych czasach. Będziemy słuchać ukochanego instrumentu Chopina – fortepianu, a oprócz pianisty w koncercie udział weźmie także para tancerzy Mamy nadzieję, że zainteresują Was także obrazy opowiadające o dzieciństwie i młodości Fryderyka oraz o jego życiu w Paryżu. Zapraszamy zatem na urodzinowy koncert chopinowski wypełniony muzyką i tańcem w stylu modern jazz.
Źródło: www.filharmonia.pl/edukacja/aktualności]
Link jest już niedostępny.
Prosimy o niekopiowanie linku do koncertu w celu rozpowszechniania go innym podmiotom.