123|||
123|||
Wiele wskazuje na to, że tegoroczne Boże Narodzenie spędzimy inaczej niż rok temu, ale czy to zwalnia nas z przedświątecznych przygotowań? Przecież nadal możemy cieszyć się pięknie udekorowanym mieszkaniem i czerpać przyjemność z zakupionych lub przygotowanych dla bliskich prezentów.

Do tych osób, które nie mają jeszcze pomysłu jak stworzyć świąteczny wystrój za pomocą drobiazgów znajdujących się w domu i szukają inspiracji, przychodzi z pomocą mistrz florystyki, Pani Małgorzata Zakrzewska.

W naszym czteroodcinkowym programie instruktor zaprezentuje m.in., jak: udekorować choinkę, przygotować stroik, ozdobić świąteczne nakrycie oraz stworzyć bożonarodzeniowe drzewko z gałązek świerku, jodły lub cyprysu.

W programie pojawi się również specjalny blok PREZENTOWNIK ze wskazówkami, jak zrobić wyjątkowe upominki dla rodziny i przyjaciół. Dowiecie się, jak przygotować pachnące mydełka i dekoracyjne świece oraz efektownie zapakować, dopiero co przygotowane prezenty.

Wystawy sklepowe może i kuszą błyszczącymi girlandami, ale czy to, co przygotujemy sami, nie ma większej wartości?

Zachęcamy Was by ten czas, który pozostał do Świąt spędzić twórczo. Przychodzimy do Was z praktycznymi poradami i filmami instruktażowymi, w których krok po kroku, objaśnimy, jak należy wykonać daną dekorację.

JUŻ TERAZ MOŻESZ OBEJRZEĆ

Odcinek 1 MYDEŁKA PREZENTOWE

https://www.facebook.com/mdkmlawa/videos/793590081496765

Odcinek 2 ŚWIECZKI OZDOBNE

https://www.youtube.com/watch?v=L0Ffida0n-4

Odcinek 3 OZDOBY ŚWIĄTECZNE (choinka, stroik)

https://www.youtube.com/watch?v=niNRX5pt3ug

Odcinek 4 JAK NAKRYĆ DO STOŁU

https://www.youtube.com/watch?v=6wUCuXEHO0w

Śledźcie aktualności na naszej stronie, kompletujcie materiały i zostańcie projektantami we własnym domu.