|||
|||
Tegoroczne ferie będą znacznie różnić się od tych z poprzednich lat. Wprowadzone ograniczenia w przemieszczaniu i panująca pandemia skutecznie uniemożliwiły wyjazdy i kontakty międzyludzkie, dlatego już od 4 stycznia 2021 r. dzieci nie tylko z Mławy, ale wszystkie mające dostęp do internetu, mogą wziąć udział w wirtualnych spotkaniach artystycznych przygotowywanych przez pracowników Miejskiego Domu Kultury w Mławie. W ofercie: warsztaty muzyczne, plastyczne, kulinarne, gry i zabawy, spektakle oraz Konkurs na Najciekawszą Maskę Karnawałową. Więcej o ofercie poniżej.

Dom kultury nadal pozostaje zamknięty dla publiczności, ale nasza praca nigdy się nie kończy. Codziennie spędzamy godziny na przygotowywaniu i realizacji filmów zarówno dla tych młodszych, jak i starszych mieszkańców Mławy oraz naszych fanów z innych zakątków Polski i świata. Naszą relację z odbiorcami podtrzymujemy w mediach społecznościowych i właśnie tam będą publikowane filmy z propozycjami kreatywnych, rozwijających umysł i wyobraźnię zabaw, lekcji gry na instrumentach czy plastycznych wyzwań. W tym roku będzie również smacznie i teatralnie.

Wszystkie dzieci zapraszamy przez ekrany komputerów i smartfonów oraz do czynnego udziału w proponowanych przez nas zadaniach. Szukajcie nas na FB https://www.facebook.com/mdkmlawa, kanale YouTube https://bit.ly/3heniiQ i sprawdzajcie aktualności na naszej stronie. Codziennie, od poniedziałku do piątku, do 15 stycznia będziemy mieć dla Was nowe propozycje.

Harmonogram ARTYSTYCZNYCH SPOTKAŃ ONLINE jest widoczny na naszej stronie głównej. Odsyłamy do zakładki > NADCHODZĄCE WYDARZENIA oraz informacji o konkursie, na który możecie przesyłać prace aż do 22 stycznia.

Do zobaczenia w ferie 🙂 
Ferie plakat informacyjny