|||
|||
Spotkanie przy choince przed ratuszem i w sali kina Miejskiego Domu Kultury przekładamy na przyszły rok, ale zapewniamy, że tegoroczne mikołajki dostarczą Wam również wielu emocji i zapamiętacie je na długo, jeżeli tylko zechcecie obejrzeć z nami autorski spektakl Teatru Kultureska.

Bohaterami tego widowiska będą roześmiane i roztańczone elfy, skore do psot i figli. Na scenie oprócz nich pojawi się również święty mikołaj.

„Elfy Trzy” to wyjątkowy spektakl dla dzieci, który oczaruje Was ciekawą historią, a także znakomicie przygotowaną oprawą kostiumowo-scenograficzną. Przedstawienie zbudowane jest na wyjątkowych piosenkach śpiewanych przez aktorów na żywo. Dostarcza wiele zabawy i uśmiechu, a przy okazji, jak każda dobra rozrywka uczy.

Włączając naszą stronę 5 i 6 grudnia, odniesiecie wrażenie, że jesteście w prawdziwym teatrze, zanurzycie się w świat opowieści i poczujecie magię świąt, na którą czekacie już od wielu miesięcy.

W tych dniach pojawimy się w Waszych domach również z życzeniami, dlatego oglądajcie ten spektakl uważnie. Mamy nadzieję, że chociaż w ten sposób sprawimy, że ten dzień będzie wyjątkowy.

Spektakl, który udostępnimy na naszym Facebooku, kanale YouTube i stronie internetowej nie zostałby zrealizowany bez wsparcia finansowego firmy LG Electronics Sp. z o.o. w Mławie. Dziękujemy sponsorowi za przekazane środki i kontynuowanie współpracy z Miastem Mława i Miejskim Domem Kultury w organizowaniu Mikołajek Miejskich.

Organizator wydarzenia

Burmistrz Miasta Mława i Miejski Dom Kultury w Mławie

Sponsor 

LG Electronics Polska Sp. z o.o. w Mławie