|||
|||
Wczoraj, 5 listopada wyłoniliśmy laureatów Plastycznego Konkursu Profilaktycznego ŻYCIE BEZ DOPALACZY DUŻO WIĘCEJ DLA MNIE ZNACZY, który został zorganizowany w ramach Profilaktycznego Programu MDK Przeciwdziałającemu Uzależnieniu od Narkomanii dla Dzieci, Młodzieży i Seniorów pn. Narkotyki bez Metryki.

Jury w składzie: asp. Aneta Prusik (KPP w Mławie), Hanna Matecka-Wieczorek (MDK) oraz Beata Rudzińska (MDK) postanowiło przyznać nagrody dwunastu osobom, których prace ukażą się w kalendarzu profilaktycznym na 2021 r. Poniżej zamieszczamy listę wyróżnionych.

Wyróżnienia (kolejność losowa – wszystkie wyróżnienia są równorzędne)

Julia Zalewska kl. VII a Szkoła Podstawowa nr 2 w Mławie
Lena Borcz kl. VII s Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie
Amelia Krajewska kl. VII a Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
Lena Siemianowska kl. IV a Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
Aleksandra Pawłowska kl. VI b Szkoła Podstawowa nr 2 w Mławie
Karolina Trzpil kl. VI b Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
Oliwia Najduk kl. VII a Szkoła Podstawowa nr 3 w Mławie
Alicja Siemianowska kl. VI a Szkoła Podstawowa nr 4 w Mławie
Daria Waśniewska kl. VI b Szkoła Podstawowa nr 3 w Mławie
Julia Bartkowska kl. VII d Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie
Piotr Adam Wiśniewski kl. VII c Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie
Natalia Gorlewska kl. VII s Szkoła Podstawowa nr 7 w Mławie

Na konkurs nadesłano łącznie dwadzieścia pięć prac z mławskich szkół podstawowych. Gratulujemy wszystkim uczniom, którzy zdecydowali się wziąć udział w konkursie oraz dziękujemy nauczycielom i rodzicom zachęcającym do udziału w naszym zadaniu.

Szczególne podziękowania składamy również Pani asp. szt. Annie Pawłowskiej z Komendy Powiatowej Policji w Mławie za przygotowanie prezentacji i wykładu online o tematyce profilaktycznej oraz Pani asp. Anecie Prusik z Komendy Powiatowej Policji w Mławie za włączenie się w prace komisji konkursowej.

O terminie wręczenia prac będziemy informować na Facebooku i stronie internetowej. Ze względu na czasowe zamknięcie domu kultury nie nastąpi to wcześniej niż za miesiąc. Nagrody otrzymają nie tylko wyróżnieni. Pamiątkowe upominki związane z konkursem trafią do wszystkich autorów nadesłanych rysunków.

Zadanie dofinansowane z Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Miasta Mława w 2020 r.