||||
||||
Od wtorku, 8 września 2020 r. rozpoczynamy zapisy na zajęcia artystyczne Miejskiego Domu Kultury w sezonie 2020/2021. W każdej z grup będzie obowiązywał limit miejsc, dlatego o przynależności do grupy decyduje kolejność zapisów. Jeżeli do końca tego miesiąca nie zostaną wprowadzone dodatkowe ograniczenia w funkcjonowaniu instytucji kultury rok artystyczny rozpocznie się 5 października 2020 r.

W sezonie artystycznym 2020/2021 można zapisywać się na zajęcia indywidualne oraz grupowe. W przypadku tych pierwszych, po dokonaniu zapisu, uczestnik lub jego opiekun prawny bezpośrednio z instruktorem ustala terminy i godziny zajęć. Na zajęciach będzie obowiązywał reżim sanitarny.

W tym roku współpracujemy również z instruktorami, którzy proponują oferty zewnętrzne. W ofercie znajdą się również zajęcia z tańca towarzyskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych, które poprowadzi Anna Schlueter.

W tym sezonie artystycznym zostają zawieszone spotkania członków Klubu Seniora „Milonga” oraz próby Zespołu Artystycznego Seniorów „Cantare”.

Zapisy na zajęcia znajdujące się w rozpisce tabelarycznej prowadzimy telefonicznie pod numerem 23 654 35 85 do 30 września 2020 r. O przyjęciu do grup decyduje kolejność zgłoszeń.

Zapisy na zajęcia TAŃCA TOWARZYSKIEGO Pani Anny Schlueter pod numerem telefonu 506 086 464.

Regulamin zajęć i klauzula informacyjna w załączniku.

Ze względu na panującą epidemię i obowiązujące obostrzenia od października wprowadzimy również procedurę postępowania dla osób przebywających w budynku MDK. Dokument będzie zawierał istotne informacje o bezpieczeństwie dla instruktorów, uczestników warsztatów oraz osób przyprowadzających dzieci na zajęcia.

Zastrzegamy, że mamy prawo do natychmiastowego odwołania zajęć w przypadku stwierdzenia dużej zachorowalności na terenie powiatu mławskiego i zwiększonego ryzyka epidemiologicznego oraz informacji o wystąpieniu zachorowania na Covid-19 w grupie zajęciowej.

Harmonogram zajęć opublikujemy po 20 września 2020 r. Szczegóły pod numerem telefonu 23 654 35 85

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE (odbywają się raz w tygodniu)
Zajęcia1

ZAJĘCIA GRUPOWE (odbywają się raz w tygodniu) WYJĄTEK Mławska Orkietra Dęta (dwa razy w tygodniu)

 
Cennik zajęć1

 
 

Regulamin_zajec_MDK.pdf
Klauzula_informacyjna_MDK_.pdf
Klauzula_strefa_zajec_GnP_str.1.jpg
Klauzula_strefa_zajec_GnP_str.2.jpg