|||
|||
Mamy nadzieję, że od 20 kwietnia będziemy częściej gościć w Państwa domach, gdyż przenosimy naszą artystyczną aktywność do świata wirtualnego. Nie przychodzimy z pustymi rękoma. Mamy wiele ciekawych propozycji, zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą online i dołączenia do wydarzeń utworzonych na FB. Linki poniżej.

RODZINNE WARSZTATY PLASTYCZNE (w poniedziałki)  https://www.facebook.com/events/224725945260816/
Rodzinne warsztaty plastyczne, czyli tutoriale dla kochających rękodzieło i DIY.  Będziemy pracować na materiałach dostosowanych do możliwości odbiorcy. W poszukiwaniu inspiracji zajrzymy do kuchennych szafek, dziecięcego tornistra i pracowni majsterkowicza. Bazujmy na tym co mamy w domu, produktach i artykułach, z którymi mogą pracować zarówno dzieci, jak i dorośli. Realizacją swoich prac będzie można pochwalić się również na naszej stronie internetowej i FB. Chętnie opublikujemy nadesłane zdjęcia.

WARSZTATY GITAROWE DLA DZIECI (we wtorki) https://www.facebook.com/events/1661135804042132/
W programie:
>rozgrzewka gitarowa,
>otwarte stroje gitarowe – jak nastroić gitarę,
>wykorzystanie otwartych strojów w takich stylach jak: blues, rock and roll, rock itd.
>tworzenie riffów gitarowych z wykorzystanie otwartych strojów gitarowych.

TANIEC DLA KAŻDEGO (we wtorki) https://www.facebook.com/events/2666153210179239/
Już w najbliższy wtorek 21.04.2020 ruszamy z poranną seria ćwiczeń i prostych choreografii dla każdego! Koniec z nudą, ruszamy z kanapy! Wystarczy kawałek miejsca, żeby uruchomić wszystkie mięśnie i pobudzić ciało z rana, dostarczając sporo endorfin 🙂 Zapraszamy dzieci, ich rodziców oraz seniorów. Ubierzcie się w coś wygodnego i ruszamy! Zajęcia poprowadzi instruktor MDK Ewa Koźlakiewicz.

ZABAWY I ZADANIA PLASTYCZNE (w środy) https://www.facebook.com/events/762525007822891/
Podejmij wyzwanie, baw się razem z nami! Rysuj, maluj na zadany przez nas temat. Nadsyłaj prace, które później opublikujemy.

COOLTURA Z HISTORIĄ (w czwartki) https://www.facebook.com/events/2866770120080186/
Cooltura z historią, czyli subiektywny przegląd kronik mławskiego domu kultury to propozycja dla tych osób, które lubią zanurzyć się w opowieściach, starych zdjęciach, a czasami nawet z humorem powspominać minione czasy. Potraktujmy ten cykl pół żartem, pół serio i twórzmy go razem. Liczymy na Państwa zaangażowanie i gotowość do dzielenia się swoimi opowieściami związanymi z domem kultury. Co tydzień w czwartek o godz. 15.00 będziemy ujawniać ciekawostki, publikować zdjęcia i kierować do Państwa pytania związane z przedstawionym zagadnieniem. Może być ciekawie i interesująco, a nawet zabawnie. Dołączcie do wydarzenia. Z pewnością wielu mławian chętnie przypomni sobie wnętrza dawnego PDK-u i odbywające się w nim wydarzenia, a młodzież ze zdumieniem odkryje, że nic już nie wygląda tak jak kiedyś, nawet kino .

WARSZTATY GITAROWE DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH (w czwartki) https://www.facebook.com/events/234793597880029/

W programie:
>rozgrzewka gitarowa,
>otwarte stroje gitarowe – jak nastroić gitarę,
>wykorzystanie otwartych strojów w takich stylach jak: blues, rock and roll, rock itd.
>tworzenie riffów gitarowych z wykorzystanie otwartych strojów gitarowych.

FOTOGRAFIA DLA WSZYSTKICH (w piątki) https://www.facebook.com/events/1600865463401853/
Zapraszamy do udziału w zajęciach FOTO. Czas wolny można wykorzystać, jeśli nie na naukę, to chociaż na rozmowy o sprawach czy rzeczach, które nas interesują. Myślę, że wszechobecna dziś fotografia interesuje wielu z nas. Warto więc wiedzieć coś więcej na jej temat. Proponowane przez nas spotkania przybliżą i wyjaśnią zainteresowanym niektóre zagadnienia z tej dziedziny. Warto poznać historię fotografii i jej ewolucję na przestrzeni lat, ale również w jaki sprzęt się zaopatrzyć, by móc rozwijać swoją pasję. Znajdziecie tu również wiele praktycznych porad jak robić zdjęcia. Spotykamy się w każdy piątek. Możecie nadsyłać swoje prace, będzie okazja do dyskusji nad nimi. Najciekawsze będziemy publikować. Jeszcze raz zachęcam wszystkich by spojrzeć na fotografię w sposób wyjątkowy. Prowadzący Jerzy Grzebski.

TANIEC JAZZOWY DLA DZIECI I MŁODZIEŻY https://www.facebook.com/events/640615336487951/
W piątek (24.04.2020) o godz. 9:00 zapraszamy przed ekrany wszystkich uczestników zajęć tańca jazzowego z naszą instruktorką Ewą Koźlakiewicz. W cotygodniowych spotkaniach dzieci i młodzież będą miały okazję przypomnieć sobie podstawowe elementy rozgrzewki jazzowej oraz poszczególne figury i elementy, aby być w formie jak ponownie spotkamy się na sali tanecznej 🙂 Serdecznie zapraszamy!!