|||
Wczoraj, 8 marca 2020 r. świętowaliśmy Dzień Kobiet. Koncert w sali kina zgromadził wielu widzów, z czego znaczną część stanowiły panie. W tym dniu odbył się również wernisaż prac trzech mławianek – Ewy Przybysz, Iwony Łazowej i Karoliny Langowskiej. Wszystkie Panie zostały tego wieczoru obdarowane kwiatami. Nie zabrakło również życzeń, które są nieodzownym elementem tego święta.

Jeszcze przed finałowym koncertem zespołu Annette Music, na wernisażu o godz. 17.00, spotkało się wielu wielbicieli malarstwa. Wśród nich byli znajomi autorek, ich rodziny oraz przedstawiciele lokalnych mediów. Na wystawie zostały zaprezentowane prace w akrylu, pastelach, ołówku, a wszystkie z nich przedstawiały kobiety. Stylistyka autorek znacznie się od siebie różni, ale każda znalazła swoich zwolenników. Przybyli przed płótnami spędzili wiele czasu. Konwersacje z autorkami wydawały się nie mieć końca, ale o godz. 18.00 rozpoczęliśmy koncert muzyków, którzy zachwycili wykonanymi polskich i anglojęzycznych standardów. Zespół Annette Music to mistrzowie nastrojowego grania. Stworzyli niezapomnianą atmosferę i wprowadzili słuchaczy w świat jazzu, soulu i swingu, który doskonale współgrał z vintage’ową dekoracją. Pojawiły się owacje i prośby o bis.

 

Wszystkim Paniom z okazji ich święta jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia. Niech nigdy nie opuszcza Was passa, a uśmiech nie znika z Waszych twarzy. Wiele radości i szczęścia przez cały rok.