|||
|||
W niedzielę, 17 listopada 2019 r., na zakończenie siedemnastej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Muzyki Młodzieżowej ROCKOWANIA wystąpi zespół, który od jedenastu lat z powodzeniem gra utwory kultowej grupy rockowej Pink Floyd. W czterdziestą rocznicę wydania albumu „The Wall” muzycy zaprezentują kompozycje właśnie z tej, najbardziej psychodelicznej płyty spośród całej dyskografii zespołu, która do dziś stanowi inspirację dla wielu współczesnych wykonawców.

Zespół Another Pink Floyd z Krakowa to grupa dziewięciu muzyków, którzy gromadzą na swoich koncertach setki, a nawet tysiące widzów. Występowali na największych scenach w Polsce i każda z nich była wypełniona po brzegi. Ich występy to nie tylko muzyka, ale również wizualizacje i oprawa świetlna, za które odpowiada sztab techników. Wszystkich, którzy zdecydują się przyjść na koncert, czeka widowisko bardzo przypominające typowe koncerty Pink Floyd. Klimat, emocje i muzyka na żywo gwarantowane. Tylko czy po 40 latach przesłanie Rogera Watersa zaszyfrowane w „The Wall” jest nadal aktualne we współczesnych polskich realiach? Przekonamy się już wkrótce.

Bilety można kupić w kasie kina MDK oraz online na stronie https://mdkmlawa.com/kino
Koncert ANOTHER PINK FLOYD
17 listopada 2019 r.
godz. 19.00, sala kina MDK
Zapraszamy tych, którzy wychowali się na Floydach i młode pokolenie, które ma niedosyt progresywnego rocka na polskich scenach. Listopad jest od siedemnastu lat najbardziej rockowym miesiącem w Mławie. Nie zapominajmy o tym i niech tak już zostanie.