|||
|||
Koncert Noworoczny to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w roku. Za każdym razem występują na nim artyści, którzy urzekają barwą i skalą swego głosu, ale również kulturą sceniczną i subtelnym humorem, który czyni ich występy wyjątkowymi.

W tegorocznym koncercie oprócz występującego wielokrotnie przed mławską publicznością kwintetu dętego „Favori” zaprezentowali się również soliści: Anna Fabrello, Aleksandra Wiwała, Robert Szpręgiel i Paweł Stawiński. Dla wielu mławian był to bardzo ekscytujący dzień, ponieważ mogli usłyszeć nie tylko najpiękniejsze utwory musicalowe i operetkowe, ale przede wszystkich podziwiać na scenie swoich przyjaciół i znajomych z lat szkolnych. Troje z artystów to mławianie, którzy doskonale radzą sobie w świecie muzycznym i nigdy nie zapominają o swoim rodzinnym mieście. Wszystkim wykonawcom ślemy gorące podziękowania za przygotowanie tego koncertu i nie zapominamy również o pracy Pana Jacka Borkowskiego, który jako konferansjer zdobył serca publiczności nie tylko humorystycznymi anegdotami, ale również pięknymi wykonanymi znanych kompozycji. Dziękujemy.

Dziękujemy za pomoc pracownikom innych organizacji i placówek, takich jak: I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Wyspiańskiego w Mławie oraz harcerzom z ZHP Hufiec Mława.

Organizatorem koncertu był Urząd Miasta Mława i Miejski Dom Kultury.

Koncert Noworoczny, 12 stycznia 2019 r., I Liceum Ogólnokształcące w Mławie

Foto. B. Rudzińska
{gallery}/imprezy/2019/Koncert_Noworoczny__2019/{/gallery}