||
||
Faworytów tego konkursu było tylu, ilu samych uczestników. Każdy zaprezentował się najlepiej jak potrafił, a jury nie miało łatwego wyboru. Różnorodność prezentacji, a przede wszystkim poziomu, który z roku na rok wydaję się być coraz wyższy świadczy, że w powiecie mławskim mamy bardzo utalentowaną młodzież.

Na scenie MDK zobaczyliśmy dwanaście występów indywidualnych oraz sześć zespołów. Jury w składzie – Michał Gogolewski – przewodniczący, Hanna Matecka-Wieczorek i Andrzej Karpiński oceniali nie tylko umiejętności, wkład włożonej pracy, ale również wyraz artystyczny. W tegorocznej edycji o wygranej decydowały szczegóły, co nie zmienia faktu, że zwycięzcami finału Powiatowego Konkursu My też mamy talent może czuć się każdy jego uczestnik. 

Po długiej naradzie nasza szacowna komisja konkursowa postanowiła przyznać następujące nagrody:

w kategorii indywidualnej ex aequo dwa pierwsze miejsca Julii Epie, która zachwyciła nie tylko umiejętnością mówienia wspak całych zdań, ale również szybkością ich wypowiadania oraz Samancie Maćkowskiej, która znakomicie zaśpiewała utwór Natalii Kukulskiej pt. „Dłoń”.
Wyróżnienie wśród solistów trafiło do Marty Murawskiej, która doskonale zinterpretowała wiersz „Kaczka dziwaczka”.
W kategorii zespołowej pierwszą nagrodę otrzymał zespół „Perełki” w składzie – Maja Karpińska, Julia Sowa, Michał Olszewski ze Szkoły Podstawowej w Stupsku, którzy wykonali utwór pt. „Kret samotny jest jak palec”.
 
W roku 2018 organizację konkursu wsparło również wiele lokalnych firm i instytucji, takich jak Ewelina Koziatek – fotografia, Kręgielnia Planeta, Pizzeria u Benka, Cukiernia Rosario, Sigma – Max, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki. Organizatorem Powiatowego Konkursu My też mamy talent była Szkoła Podstawowa nr 6 i Mławie i Miejski Dom Kultury.

Poniżej zamieszczamy pełną listę osób, które wzięły udział w tegorocznej edycji konkursu.

Występy indywidualne

Wiktoria Gross ZPO Szreńsk
Gabriela Golon SP Windyki
Patrycja Galinatys SP Głużek
Samanta Maćkowska SP Szydłowo
Maja Szczepańska SP Wyszyny Kościelne
Szymon Banaś SP Lipowiec Kościelny
Paulina Kowalska SP Morawy
Maja Karpińska SP Stupsk
Julia Epa SP nr 6 Mławie
Oliwia Brzozowska ZPO nr 2 w Mławie(SP4)
Marta Murawska Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie
Kinga Józefowicz SP Miączyn Mały

Występy zespołowe

„ZESPÓŁ PEREŁKI” Maja Karpińska, Julia Sowa, Michał Olszewski SP Stupsk
Lena Brzezicka, Amelia Pakuszewska, Zuzanna Subocz, Julia Lubaszewska, Nadia Rutkowska ZPO nr 3 w Mławie (SP7)
Daniel Kuligowski, Filip Kuligowski, Kacper Kuligowski SP 6 w Mławie
ZESPÓŁ „PROMYK” Karolina Kosiewicz, Oliwia Kosiewicz, Aleksandra Libera, Bartłomiej Wasilewski SP Stupsk Szkoła Filialna w Dąbku
Aleksandra Jakubowska, Aleksandra Olszewska, Gabriela Szczepkowska, Julia Grochowska Katolicka Szkoła Podstawowa w Mławie
Olga Chmielewska, Maja Orłowska, Nikola Zyśk, Klaudia Zyśk, Gabriela Zawodnik SP Wieczfnia Kościelna Szkoła Filialna w Grzebsku

{gallery}/imprezy/2018/My_tez_mamy_talent/{/gallery}