|||
|||
W listopadowym terminarzu pojawią się przezabawne animacje dla najmłodszych oraz komedia, na którą fani szalonego Mikołaj Mela czekali od dawna. Magię kina będą mogli poczuć nie tylko zakochani w „Listach do M.”, ale również poszukujący niebanalnych realizacji filmowych i talentu Bodo Koxa. Nowy film reżysera „Dziewczyny z szafy” będzie można zobaczyć już niebawem. Przed Wami nowe propozycje kina KOSMOS.


DWIE KORONY 2D
Film, który jako pierwszy ukazuje nieznane dotąd fakty z życia o. Maksymiliana Kolbego, począwszy od jego dzieciństwa, aż do heroicznej śmierci w Auschwitz. Warstwa dokumentalna została zrealizowana w trzech krajach – Polsce, we Włoszech i Japonii, a w rolę świętego wcielił się sam Adam Woronowicz.

GEOSTORM 2D
Kiedy katastrofalne w skutkach zmiany klimatu zaczynają zagrażać Ziemi, rządy wszystkich państw świata jednoczą siły i tworzą program o kryptonimie Dutch Boy Program. Obejmuje on sieć satelitów otaczających całą planetę, które uzbrojono w technologie z dziedziny geoinżynierii. Po dwóch latach niezakłóconego działania system ochronny zaczyna szwankować. Zadanie usunięcia awarii zostaje powierzone dwóm braciom. Czy zdążą rozwiązać problem, zanim dojedzie do katastrofy?

CZŁOWIEK Z MAGICZNYM PUDEŁKIEM 2D
Nowy film Bodo Koxa, twórcy wielokrotnie nagradzanej „Dziewczyny z szafy”. Niezwykła historia miłości potrafiącej pokonać wszelkie granice czasoprzestrzeni. W rolach głównych Olga Bołądź i debiutujący na dużym ekranie Piotr Polak.

PRZEDPREMIERA 9 listopada godz. 17.00 i 19.00
LISTY DO M. 3 2D
Listy do M. powracają, a w nich Wasi ukochani bohaterowie, którzy poczują miłość….nie tylko od święta! Trzecia część romantyczno-świątecznej komedii trzyma w napięciu i przypomina, że warto być blisko.

ACH ŚPIJ KOCHANIE 2D
Scenariusz napisany na podstawie autentycznej historii i pokazujący, że miłość może prowadzić do zbrodni. W filmie można zobaczyć Andrzeja Chyrę w kreacji porównywalnej do pamiętnego Hannibala Lectera.

MY LITTLE PONY. FILM 2D
Stadko dzielnych kucyków staje oko w oko ze swoim największym wrogiem. Złowrogi Król Burzy postanawia wykraść całą magię z ich rodzinnego królestwa Equestrii. By ją odzyskać, dzielni bohaterowie wyruszą w pełną przygód podróż, podczas której zyskają nowych przyjaciół jak morskie kucyki czy dobroduszni piraci, przeżyją wiele emocjonujących i zabawnych perypetii i po raz kolejny udowodnią, że przyjaźń to magia!

EMOTKI FILM 2D
Komedia „Emotki. Film” zdradza wam pewien sekret. W waszych telefonach skrywa się tajemniczy świat, w którym żyją i pracują…no tak, emotki. Każda z nich wyraża tylko jedną emocję – ale nie Minek. Minek jest niezwykłą emotką, bo może okazywać wszystkie uczucia. Pewnego dnia Minek wraz z przyjaciółmi – Piąteczką i panną Matrix wyrusza w niebezpieczną podróż przez aplikacje telefonu, by ocalić emotki zanim pamięć telefonu zostanie usunięta.

THOR: RAGNAROK
Thor zostaje uwięziony po drugiej stronie wszechświata i pozbawiony młota, musi znaleźć sposób, by powrócić do Asgardu i stawić czoła bezwzględnej Heli oraz powstrzymać Ragnarok – „zmierzch bogów”, zagładę świata i całej asgardzkiej cywilizacji. Przedtem jednak stanie do gladiatorskiego pojedynku na śmierć i życie z byłym sprzymierzeńcem i członkiem drużyny Avengers.

Teksty pochodzą z materiałów promocyjnych dostarczanych przez dystrybutorów.