||
||

Szanowni Państwo,

Dnia 4 czerwca 2017 r. na profilu FB obiadodajni Gary Babci Krysi pojawiła się następująca informacja (cytat)

W naszej Restauracji codziennie mamy swieże dania miesne i jarskie. Nie mamy dowozu, ale nasi klienci czesto zamawiają obiady na wynos.
Dzisiaj mieliśmy tą przyjemność przygotowywać obiad także dla organizatorów Dnia Dziecka w Mławie.
Dziękujemy organizatorom za obdarzenie nas zaufaniem

Pod wpisem zamieszczony został plakat imprezy, którego prawa autorskie należą do Miejskiego Domu Kultury w Mławie, a w dolnej części plakatu zamieszczone są logotypy organizatorów oraz partnerów imprezy. Informuję, że obchody Dnia Dziecka w Mławie to doroczna  impreza miejska, a jej organizatorami co roku są  samorząd Miasta Mława i Miejski Dom Kultury w Mławie.

Wobec powyższego informuję, że organizatorzy  wspomnianej imprezy nie korzystali z usług obiadodajni Gary Babci Krysi i nie zamawiali dnia 4 czerwca 2017 r żadnych obiadów.

Oświadczam, że po raz kolejny Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów AS, które prowadzi wspomnianą obiadodajnię, wprowadza odbiorców w błąd wykorzystując miejską imprezę do promocji własnej działalności i bez  zgody na wykorzystanie materiałów promocyjno-informacyjnych, w tym logotypów stanowiących własność organizatora.

Miejski Dom Kultury w Mławie udostępnił plan imprez miejskich podczas konferencji prasowej dnia 21 kwietnia 2017 r. i plan imprez został opublikowany w mediach i naszych stronach internetowych. Od samego początku w harmonogramie imprez letnich wyraźnie wskazani byli organizatorzy niedzielnej imprezy z dnia 4 czerwca 2017 r

Katarzyna Kaszuba

Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Mławie