||
||

 

Miejski Dom Kultury zaprasza wszystkie osoby zainteresowane sztuką ludową i tańcem do wspólnego koncertowania i kultywowania tradycji polskiego folkloru z Ludowym Zespołem Artystycznym MŁAWIACY.

 

Szukamy osób, które chciałyby zostać członkami tej wielopokoleniowej rodziny, wspólnie spędzać czas, zadbać o swoją kondycję i o to, co w polskiej tradycji i kulturze barwne i niepowtarzalne – piękne ludowe tańce, stroje i przyśpiewki zawsze owacyjne przyjmowane przez publiczność.

Członkiem zespołu może zostać osoba w każdym wieku. Do grup przyjmujemy dzieci nawet w wieku 3 lat. Jest to dla nich doskonała forma aktywności, która uczy pracy w grupie, umiejętności współpracy, a przede wszystkim jest dobrą zabawą i formą rozrywki, która dobrze wpływa na ich rozwój psychoruchowy. Oczywiście, w zespole już od lat działa również sekcja młodzieżowa i grupa reprezentacyjna, która występowała na wielu ważnych wydarzeniach naszego miasta i regionu. Zależy nam bardzo, aby podtrzymać wieloletnią tradycje koncertowania, dlatego kierujemy nasza ofertę również do nastolatków i osób dorosłych, które chciałyby rozpocząć albo kontynuować swoją przygodę z tańcem.

Zgłoszenia do zespołu przyjmujemy w recepcji MDK albo telefonicznie pod numerem 23 654 35 85.