||
||
Od dziś w Galerii FOYER Miejskiego Domu Kultury można zakupić obrazy znanych twórców oraz lokalnych artystów. W kolekcji znajdują się również perły – prawdziwie unikatowe dzieła autorstwa Wandy Ficowskiej, żony znanego pisarza Jerzego Ficowskiego, zmarłej w 2013 roku. Na kolejnego nabywcę czeka również płótno autorstwa Janusza Lewandowskiego – bardzo uznanego w środowisku twórczym malarza, którego obrazy na warszawskich giełdach cieszą się ogromną popularnością i zajmują wysokie miejsca w rankingach sprzedaży. Obrazy wystawiamy w niespotykanie okazjonalnej cenie, jednakże liczymy również na zaangażowanie koneserów, którzy zechcieliby ofiarować znacznie wyższe kwoty.

Do udziału w akcji zachęcamy mławian oraz poszukiwaczy nieodkrytych terenów sztuki. Wspomniane obrazy nie są jedynymi, które możemy polecić potencjalnym nabywcom. W zbiorach znajdują się ponadto prace lokalnych artystów oraz obrazy, których autor jest nieznany. Każdy zainteresowany może znaleźć coś dla siebie, również w niższym przedziale cenowym. Do odwiedzania Galerii FOYER zapraszamy wszystkich, którzy myślą o zakupie nowego dodatku do mieszkania, unikatowego prezentu dla bliskiej osoby oraz pragną wzbogacić swój domowy zbiór o kolejne niepowtarzalne prace.
Zainteresowani mogą uzyskać dodatkową informację o płótnach w recepcji Miejskiego Domu Kultury lub odwiedzając stronę internetową MDK. W katalogu znajdującym się w zakładce https://www.mdkmlawa.com/kultura/wyprzedaz-obrazow podane są wszystkie dane: autor, tytuł, wymiar oraz cena obrazu. Wystawione prace można oglądać jeszcze do 16 lutego 2017 r. Jest to niesamowita okazja do podziwiania dzieł, które może już niebawem zmienią swojego właściciela. Obcowanie ze sztuką jest niesamowitą przygodą, dlatego zachęcamy by mieszkańcy i turyści korzystali z oferty Miejskiego Domu Kultury.