|||
|||
Już za dwa tygodnie dzieci i młodzież naszego województwa rozpoczną ferie zimowe. Tradycyjnie w tym okresie zapraszamy najmłodszych mieszkańców Mławy na zajęcia plastyczne i taneczne, które poprowadzą instruktorzy Miejskiego Domu Kultury. W każdy poniedziałek, środę i piątek przez blisko dwie godziny będą oni mogli sprawdzić się w różnych zadaniach, począwszy od nauki podstaw tańca ludowego, po twórcze zabawy, oparte na robieniu rzeczy z przedmiotów domowego użytku.

Zajęcia artystyczne odbywać się będą w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 10.00-12.00, w dwóch grupach wiekowych: 5-7 lat i 8-12 lat. Dzieci można zapisywać na zajęcia na miejscu w MDK lub telefonicznie, dzwoniąc pod numer 23 654 35 85. Ilość miejsc jest niestety ograniczona, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmujemy od 2 lutego.
W tym roku, podobnie jak w poprzednich latach decydujemy się na sprawdzoną formułę, która zyskała akceptację naszych dorastających odbiorców. Z naszej feryjnej oferty mogą skorzystać również miłośnicy kina, którzy chętnie oglądają swoich ulubionych bohaterów na dużym ekranie. Proponujemy zarówno filmy w 2D, jak i w 3D, i wszystkie w cenie 5 zł! Powyżej grafik zajęć oraz feryjny repertuar bajek w Kinie Kosmos.
Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na nasze zajęcia i filmowe animacje. Zachęcamy również do korzystania z propozycji innych instytucji samorządowych: MOSiR-u, Biblioteki Publicznej im. B. Prusa oraz Muzeum Ziemi Zawkrzeńskiej – każdy zapewne znajdzie coś ciekawego dla siebie.