||
||
W dniach 18-19 lutego w Miejskim Domu Kultury odbędą się warsztaty serowarskie, które poprowadzi znany serowar Krzysztof Jaworski. Osoby zainteresowane ofertą kulinarnego kursu zapraszamy do wnikliwego śledzenia aktualności Miejskiego Domu Kultury i lektury artykułu https://www.mdkmlawa.com/news/492/warsztaty-serowarskie-dla-mlodziezy-i-doroslych .

Podczas tych warsztatów gwarantujemy miłą atmosferę i rady profesjonalisty, który przekaże uczestnikom nie tylko wiedzę teoretyczną, ale przede wszystkim nauczy, jak prawidłowo przygotować różne rodzaje serów, również mniej znanych. W programie m.in. sposób warzenia goudy farmerskiej, ricotty oraz pokaz przyrządzania parzenicy żuławskiej. Koszt udziału to jedyne 100 zł za 12 godzin nauki. Oferujemy jeszcze 16 wolnych miejsc!
Zapisy przyjmujemy telefonicznie pod numerem tel. 23 654 35 85 lub w recepcji MDK. Osoby, które zapisały się już na warsztaty prosimy o telefoniczne potwierdzenie swojej obecności. Informujemy również, że można już dokonywać wpłat, które będą przyjmowane w kasie Kina KOSMOS.